O nás

O nás


Volám sa Eva Croitoru Králová, žijem v Stupave Vyštudovala som architektúru v Bratislave na fakulte obytných budov a doktorandské štúdium na fakulte dizajnu. Som zakladateľkou ateliéru 2K architekti a spoluzakladateľkou konceptu studio2K.

Vyštudovala som architektúru v Bratislave a viac ako 10 rokov zbierala skúsenosti v ateliéroch a interiérových štúdiách ako napríklad ITB DEVELOPMENT a.s., Nova Interier Studio, Cymorka interior design, Lextav… Moja cesta nezostala iba pri interiérových návrhoch a postupom času som sa začala venovať realizáciám projektov, či už ide o rekonštrukciu interiérových priestorov alebo realizáciu interiéru novostavieb.

Cesta za vysnívaným interiérom sa skladá z viacerých fáz od zamerania priestoru, cez dizajnový návrh až po finálnu realizáciu a montáž nábytku. Ja vám viem pomôcť s každým krokom tohoto procesu, či už za mnou prídete s predstavou v hlave alebo s už hotovým dizajnovým návrhom v ruke.

Verím, že interiér domu má byť odrazom ľudí, ktorí tam bývajú, a preto s každým klientom pracujem individuálne a beriem ohľad na jeho potreby, požiadavky a finančné možnosti.

Ing.arch. Eva Croitoru Králová, ArtD.

Referencie